Menü
 Club N70

Társaság
 Fórumok
 Tagok listája
 Személyes üzenetek
 Szavazások
 Hírek
 Rovatok
 Hírküldés
 Hírek archívuma
 Szolgáltatások
 Letöltések
 Linkek
 Feltöltés->
 Játszótér
 Statisztikák
 Statisztikák
 Toplisták

Információk
 Kapcsolat
 Ajánlj minket!
 Keresés
 Személyes adatok

:Reklám:

Garantízate ingresos de por vida

Keresés
Google

Navigáció
Üdvözlünk Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Tagok

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

8016

Utolsó 5 Tagunk
 01:Sep 13, 2012avery01
 02:Sep 12, 2012scanner11
 03:Sep 08, 2012shapi
 04:Sep 05, 2012Jeremy
 05:Aug 24, 2012zolee

Látogatók

Vendégek (0%)

Tagok (0%)

Összes online

0

Eddigi legjobb nap

· Összesen

152

· Tagok

0

· Vendégek

152

Látogatók száma
 · Ma

321

· Tegnap

3376

· Összesen ·
5130322

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. december

Átlag
 · Óránként

54

· Naponta

1,171

· Havonta

35,627

· Évente

427,527

Szerver idő
 · idő

00:32:08

· Dátum

23/09/17

· Időzóna

GMT + 2

Club N70: Fórumok

Club N70 :: Téma megtekintése - lefagy a telo ujrainditásnál
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

lefagy a telo ujrainditásnál
Ugrás az oldalra: 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Segítség, s.o.s !!!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Január 3. Szerda, 7:56    Hozzászólás témája: lefagy a telo ujrainditásnál Hozzászólás, az előzmény idézésével

nem tom valakinek ismerös e az eset de mikor ujrainditom a telot lefagy és csak az aksi eltávolitása után tudom ujra üzemelni a készüléket.

söt ha megváltoztatom a háttérképet csak akkor jön be az uj kép ha kikapcsolom aztán be. pontosabban elkezdi betölteni de csak foltokban ahol az ikonokon mocorgok gondoltam kevés a belsö memom de 12mega van szabadon. ötlet? Kérdés Kérdés Forgó szemek Forgó szemek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dedyke
admin
admin

HozzászólásElküldve: 2007. Január 3. Szerda, 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mem kari nélkül próbáltad elindítani ? Hátha csak egy inkompatibilis progi okozza... Jó esetben csak ennyi, rosszabb esetben telefon memória format, mégrosszabb esetben szoft reinstall vagy újabb telepítés ! Laza
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Január 4. Csütörtök, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

konkrétan kari nélkül nem néztem de két kártyám van és mindkettövel ugyanaz. Nokia Software Updater-el csak akkor tudok szoftwert cserélni ha ö talál az enyémnél ujabbat?
Vissza az elejére
dedyke
admin
admin

HozzászólásElküldve: 2007. Január 4. Csütörtök, 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Van elméletileg reinstall is, de nem próbáltam még a szoftot így nem tudom Forgó szemek
KisVasut
1.szint
1.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Január 4. Csütörtök, 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ugyanazt még1x fel lehet rakni, csak "downgrade"-elni nem lehet(régebbit rárakni)
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Január 5. Péntek, 7:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

jó mert komám probálkozott n73-ra szoftvert frissiteni és azt mondta neki a progi hogy ö nem rak fel mert ennél ujabb nincs (kiderült mégis van)

nem szeretem ha egy progi okoskodik ?rült
Vissza az elejére
bodaz
1.szint
1.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Január 8. Hétfő, 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szevasz
Ilyet nekem is csinált néha, de én azt vettem észre hogy akor csinálta amikor sok programot tetem fel és szedtem le, és talán valami maradványok benne maradtakm a telefonba. Nálam megoldást jelentet a formatálás. A *#7370# (nem biztos hogy pont ez az)kóddal megoldottam ez vissza állitja a telefont az eredeti beállitásokra és minden mást letöröl,Ugy hogy vigyázz vele érdemes elötte egy biztonsági mentést késziteni a névjegyekröl.
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Január 9. Kedd, 7:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

köszi

de megoldottam egy komplet szoftver cserével:) ha már formázok formázzak mindent Kacsintó nem? Nagyon boldog
Vissza az elejére
bodaz
1.szint
1.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Január 9. Kedd, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez is egy megoldás. De szerintem egy kicsit merész vagy. Én biztos nem probálkoznék otthon egy komplet szoftver cserével, de lehet hogy csak féltem a telefont. De azért érdekelne hogy csináltad hátha tanulok valmi ujat,és ha lesz elég bátorságom majd én is megprobálom.
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Január 9. Kedd, 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nokia Software Updater

nokia hivatalos progija 10 perc és kapsz egy szüz telefont
egyébként aprogit a letöltésekben megtalálod Kacsintó
Vissza az elejére
Laca
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 18. Vasárnap, 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!!!!
Segítségre lenne szükségem!!!!
Az N70-re pár napja ltöltöttem néhány programot(nem tudom,hogy ezzel van-e összefüggésben a probléma?), és azóta, ha reggel leveszem a töltőről a telót, egész estig maximumon van az akksi, de éjszakára gondol egyet és lemerül. Vettem bele másik akkut, de azzal ugyanazt csinálja! Lehet ez szoftver probléma???
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Február 19. Hétfő, 0:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

mennyit használod a telefont naponta?

Nekem sem ritka ha csak 16-18 órát bir ki viszont akkor nyüstölöm egész nap. Nem vagyok egy agytröszt de nem igen hiszem hogy szoftveres lehet a gond. Tulajdonképen a 3g-s hálózat és a bluetooth bekapcsolása sem okoz akkora amper veszteséget. Próbáltad másik töltővel?

bár ha van szabad 10 perced egy szoftwer reinstalt is megprobálhatsz
Vissza az elejére
Laca
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 19. Hétfő, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

hétvégén például egyáltalán nem használtam a telót, és így is lemerült, még az új akksival is. Töltöttem hálózatival is, meg autós töltővel is. Tegnap este megpróbáltam(volna!) a frissítést, de a pc suite legújabbját töltöttem le a gépre, és ezután az istenért nem akart kapcsolódni a telefonom a progihoz. Így hát a válaszod előtt kb. fél órával jól felidegesítettem magam, és mielőtt dühömben és tehetetlenségemben összetörtem volna mindent, inkább elvonultam aludni.
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Február 19. Hétfő, 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

igen pc suit-ot nem egszerü müködöképes állapotba hozni (sajnos)

de erre van már külön forum hátha segít....

sajnos nem vagyok hardweres mást nem tudok mondani Síró vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Laca
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 20. Kedd, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Helló!
Megoldódott a problémám az akksival!!!
Leszedtem a telóról egy automata bill.zár progit(amit én tettem fel), és leszedtem egy xp-s témát, és tegnap reggel óta(úgy, hogy használtam is!)
ma 10:40-kor még mindig 3/4-ig van az akksija!!!
Azért köszi a segítséget!
Laca
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Segítség, s.o.s !!! Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban