Menü
 Club N70

Társaság
 Fórumok
 Tagok listája
 Személyes üzenetek
 Szavazások
 Hírek
 Rovatok
 Hírküldés
 Hírek archívuma
 Szolgáltatások
 Letöltések
 Linkek
 Feltöltés->
 Játszótér
 Statisztikák
 Statisztikák
 Toplisták

Információk
 Kapcsolat
 Ajánlj minket!
 Keresés
 Személyes adatok

:Reklám:

Garantízate ingresos de por vida

Keresés
Google

Navigáció
Üdvözlünk Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Tagok

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

8016

Utolsó 5 Tagunk
 01:Sep 13, 2012avery01
 02:Sep 12, 2012scanner11
 03:Sep 08, 2012shapi
 04:Sep 05, 2012Jeremy
 05:Aug 24, 2012zolee

Látogatók

Vendégek (0%)

Tagok (0%)

Összes online

0

Eddigi legjobb nap

· Összesen

152

· Tagok

0

· Vendégek

152

Látogatók száma
 · Ma

1784

· Tegnap

4690

· Összesen ·
5260231

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. december

Átlag
 · Óránként

55

· Naponta

1,200

· Havonta

36,529

· Évente

438,353

Szerver idő
 · idő

22:16:35

· Dátum

19/11/17

· Időzóna

GMT + 1

Club N70: Fórumok

Club N70 :: Téma megtekintése - Mit utalok az N70-ben?
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mit utalok az N70-ben?
Ugrás az oldalra: 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A telefonról!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Doky
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Január 23. Kedd, 13:44    Hozzászólás témája: Mit utalok az N70-ben? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Udvozlet a Club N70 lakoinak! Tegnap jutottam hozza a vadiuj T-Mobilos N70-enmez, rendkivuli modon varva-varva. Alapvetoen csalodott vagyok!!! Helyzet a kovetkezo: Kitalalom, hogy uj telefont veszek, mert ugyis T-Mobilos maradok, ahogy mar sok-sok eve, tehat a 2 eves szerzodes nem akadaly (OK). Elkezdem nezegetni a felhozatalt az interneten (OK). T-Mobile, Webajanlat, vagy bolti ajanlat: SILANY!!! (NEM OK) A fene egye meg, hogy csak a 12 eves gyerekekre gondolnak NOKIA szempontjabol. Mindegy! Komoly, felnotteknek valo telefont kitalalom, legyen N70 peldaul. Lehetne jobb is, csak nem toleralja a buxam Mosoly. De ezexerint a jobb sem jobb!
Weben csupan a technikai szuk jellemzoket tudom, meg, tehat irany a szakuzlet, kezbe kell venni. Csak a joindulatomon mulott, hogy kitartottam. Egy koszos, ocska kinezetu, lelakott, agyon karmolt peldany hevert a probaasztalon, ahol 4 masodpercenkent uvoltott a szalagkabelen logott NOKIA miatt a riaszto, ugyanis mint megtudtam, meg van torve a szalagkabel, igy szegeny szerkezet mindig azt hiszi, hogy el akarom lopni a leharcolt N70-es peldanyt. Fenykepezni nem tudtam vele, mert valamelyik aluliskolazott idiota ugy ragasztotta fel a lopastalanitot, hogy a flipet meg veletlenul se lehessen lecsusztatni. (Elmebeteg!) Ujat nem adnak az eladok a kezembe, hogyan gondolnam...
Mindegy igy is, hazajovok megrendelem a Webshopbol. Rovid ido alatt megkaptam, ez korrekt. Na es amirol a cikk szol:
Ez tenyleg gyerekeknek keszult. A leiras szerint is Joysticknak nevezett ize, olyan pici, hogy csak korommel lehet navigalni rajta. Vagy gyermekkent. Elozo telefonom Nokia 6600, ilyen teren abszolut kivalo, gyorsan, megbizhatoan lehet gyurmazni rajta. Infrat kihagyja a reszeg holland tervezo az 0egyik mamoros ejszakaja utani hetfo reggelen. Csucskeszuleknek szant darabot miert kell megcsonkitani? Legnagyobb megdobbenesemre kicserelik a halozati toltoket. Normalisak ezek? Mar mindenhol talalsz Nokia toltot, ha netan ugy maradsz veletlenul, erre ezek az eszeveszettek megmasitjak a formatumot. Kaptam hozza egy atalakitot. Meg jo, hogy nem irtak bele a hasznalati utasitasba, hogy szigszallagozzam a hatuljara, hiszen ha lemerul a keszulek, ugyan mindig mindenkinek van szinte Nokia toltoje, dehat...
Kulso kialakitas. barhova letettem az idaigi keszulekeimet, volt az aljukon egy vekony sav, egy potty, vagy valami, amitol nem az egesz hatulja karmolodott. NEM!!! A buta hollandja megint reszeg volt, ezt is lefelejtette! A 9500-as kommunikatoromon gumicsik van emberek!!! GUMICSIK!
Kamera. Van a haveromnak egy Sony-Ericsson-ja, 2MPX-es kameraval. Na gondoltam, kicsit N70? Loszart!!! Bocsanat, de ugy elragadnak az indulatok... Hat ha ez valakinek megfelel, akkor gratulalok az elso telefonjahoz, amiben van vegre kamera.
Csuklopant. Megneznek szivesen egy 1-2 honaposat, hogyan nez ki a csuklopant akasztoja korul. Nem kellett volna ezt a jol sikerult korabbiakhoz hasonloan mindenkeppen fekete anyagbol kesziteni? Impozans igy is, de ha megkopik, akkor antiimpozans lesz Mosoly
Szoval en elismerem, minden ujdonsagot szokni kell, nem azon vagyok felhaborodva, hogy valamit csak valahanyadik kor utan talalok meg a menuben, ezt meg elvezem is, hiszen a Nokia viszonylag logikus menut produkal, tobbek kozt ezert szeretjuk (teszt: adj egy nonek egy Nokiat, meg egy masik talan barmilyet, a Nokiat hamarabb megszereti, kezelni is fogja tudni...). Hat nagyjabol elso korben diohejban ennyi, tulajdonkeppen sajnalom, hogy igy kell velekednem rola. Remelem, valamelyest karpotolni fog hasznalat kozben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Január 25. Csütörtök, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

mennyit is költöttél rá?

ennyi pénzért böven jó szerintem egy (hajdani) év telefonja nem?

a bil. kiváloan kézre esik csak meg kell szoknod.

A menüt ugy alakitod ahogy akarod. Az egy dolog hogy a részeg fin gyárilag hogy állitja be.

kamera meg szerintem semmi bántást nem érdemel Panorámát akarsz vele csinálni??? Átlagos felhasználo csinál egy-két képet haverokrol, kocsirol, macskárol, meztelen barátnökröl. De szerintem senki sem azért vette a készüléket hogy foto kiállitást nyison a képeiböl.

Sajnálom hogy neked nem tetszik:(
én megvagyok vele elégedve--------->még nem jön az N95
Vissza az elejére
merovingi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 2. Péntek, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Idézet:
A buta hollandja

Gondolom Finnt akartál írni.
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Február 2. Péntek, 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

feltételezzük
Vissza az elejére
Doky
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 6. Kedd, 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Aha. Szoval megszokom a gombokat. Ugy gondolod, hogy majd osszemennek az ujjaim? Nekem leginkabb a felresikerult "joystick"-al van bajom a gombok eseteben. Pl a regi 6600-m joystick-ja szazszor egyertelmubb iranyitast eredmenyezett. Nem hiszem el, hogy nem jartal, jartatok meg ugy, hogy navi balra-jobbra, mittudomen, aztan belepes a menube helyett ismet balra ment peldaul. Marmint a rendkivul rossz kialakitas miatt egyszeruen nehezkes pont merolegesen nyomni a gombot, igy bicsaklik.

Nezzuk azt a kamerat. Nekem az elso kameras mobilom a Nokia 6600 volt (VGA, 640x480). Ehhez kepest ennek az N70-nek csak a kesz kep felbontasa jobb, de a minosege ugyanolyan szar, szintelen elettelen. Vagy nektek ez nem szamit? Megegyszer mondom, a haverom 1 eves Sanyi-Erikszonjaba levo 2MPX-es kamera kepehez oda sem merem tenni. Vagy 6 evvel ezelott volt egy HP C200-as digit fenykepezogepem. 1MPX-es volt. Na erdekes, meg az is szebb kepet produkalt. Tehat nekem nem valt be a kameraja. Na persze, macskat, autot, stb...-t fenykepezni tenyleg jo, csak igenis vegye fel a versenyt a versenytarsakkal, kulonben miert istenitjuk mi mindannyian a Nokiat? Szanalombol? Megszokasbol? A mai vilagban a gyengebb lemorzsolodik.

Egyebkent mellette szol, hogy igy kb 2 hetes koraban mar a 6600-m tul volt egy-ket fagyason, eme darab meg nem tett ilyet. Na de keremszepen!!! Ennek termeszetesnek kellene lennie, es nem izzadsagcseppeket torolgetve a homlokunkrol, megkonnyebbulve konstatalnunk, hogy: - De jo, 2 hetes es meg nem fagyott le...

Na szoval mirol is beszelunk?

Mindegy, tovabbra is Nokiat fogok hasznalni (legalabbis meg ezt gondolom), mert ez szamomra a leg testhezallobb.

Udv...
Vissza az elejére
KisVasut
1.szint
1.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Február 6. Kedd, 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az nem joystick azN70en hanem navigomb. Egyébként meg ha ennyire nemteccik semmi ebben a tellában akko mi a (moderálva) vetted meg? Add el és maradj az istenített 6600-ádnál...
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 7. Szerda, 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves KisVasut!

Mar a nevedbol itelve is gyermek lehetsz, es mint igy megertelek, hogy ez az N70 Neked mekkora szam. Ilyet meg biztos nem lattal. Ha majd felnosz, megtanulsz olvasni, mondatot elemezni, akkor majd rajossz, hogy nekem ez a keszulek nem "ennyire nemteccik", hanem vannak bizony olyan reszei, amit a felnott bacsik a tapasztalataikbol meritve jobbnak varnanak ennyi penzert. A tiedet biztosan apuci vette karacsonyra, ezert Neked ha nem volna fuled, korberohogned a fejed oromodben.
Neked bizonyara meg jol is jon, ha egyszer-egyszer felrebicsaklik a navigomb (tenyleg nem joystick, igazad van), Te megelegszel a meztelen baratnodrol keszitett fotoval (minosegebol eredendoen legalabb nem latszanak a pattanasai), elbol tudtal vasarolni pluszba 6db halozati toltot, meg 2 autosat, hogy a megszokott helyeken tolthesd az akkut. Amugy meg azt hiszed, hogy infra csak a plazma TV taviranyitojaban van es semmilyen szamitastechnikai berendezesben.

Elnezest kerek az elobbiekert, de en is tudok ilyeneket fogalmazni, vagy szemelyeskedni, tragar szavakat is tudnek irni, de minek? Ez a topic arrol szolna, hogy mi nem tetszik ebben a telefonban. Nekem a fentebb irtak nem tetszenek.

Ezzel egyutt en is azt mondom, hogy jo keszulek viszonylag, hiszen kellokeppen vegigneztem a felhozatalt, amikor valasztottam, csak van ez a par dolog...

Remelem nem sertodtel meg tisztelt KisVasut, en sem tettem.

De mondok en valamit. Kerlek, fogalmazd meg a sajat szavaiddal, hogy mitol ennyire piszok jo ez a "tella". Van-e olyan dolog, ami nem tetszik benne?

Udv...
Vissza az elejére
KisVasut
1.szint
1.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Február 7. Szerda, 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Doky!

Nemtudom meinkünk neve a gyerekesebb de ezt nem én döntöm el.
Nemismerlek, és nem is akarlak de szerintem a családodat vagy a gyönyörű barátodat én se fikáztam, te se tedd. Elektróval meg nem tudom mit keménykedsz... TV szerelő vagy? Vagy mi? Na mind1

Telefonról meg 1 1xű és rövid véleményem van:

én pár hibát találok leginkább benne:
1, az a **** hátlap nyekereg

2,nincs makró a fényképezésnél

A kamerával úgy 1ébként semmi baj, az hogy a k750i szebb képet csinál az egy dolog, de nekem (ahogy már írták) a barátokat, vagy a szőrös seggemet lefényképezni pontosan elég, és ezt nem is arra gyártották hogy filmet forgass vele... De összehasonlíthatjuk az imádott 6600-ád képével, van is itthon még 1. Lehet lenne kis különbség.
Az másodlagos kameráról pedig nem tudok véleményt alkotni mer még nem volt alkalmam akcióban látni. ' biztos, hogy fényképezésre pocsék.

Másrészről a szoftver nálam még nem fagyott ki, sokan azt ondják hogy sűrűn fagy. Pedig nálam lenne alkalma hisz egész nap zenét hallgatok, filmet nézek, netezek, excelezek, stb.

Amit még hibának lehet felróni az az akksi, ami nálam alig bír ki 2 napot de ez a 3660as után menyország ami fél napot is alig bírt...

Kijelző egy picikét csúnya de csak ha nagyon közelről nézed, engem nem zavar.

Csuklópánt. Valaki használja 1átalán? én a zsebembe rakom, vagy a nyakamba akasztom...

Nem sértődtem meg, te se tedd. Nekem semmi bajom veled, és ezután sem lesssz akármit is írsz. A véleményemre voltál kíváncsi, röviden ennyi lenne.

A nevemhez visszatérve, gyerekes vagy sem ez 1 fantázianév ami még általánosbol ragadt rám. Ez van.

Tisztelettel KisVasut
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Február 7. Szerda, 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

ok ok szerintem ezt most fejezzük be!

tényleg nem egy dühöngö oldalon vagyunk.

Doky-nak igaza van mert végül is ez a fórum arról szol hogy kinek mi nem tetszik a teloban. (az más dolgog hogy mi n70-n fanatikusok ezt rossz szemmel nézzük de hát szolás-szabadság van nem?)

nekem akkor is ez a telefon a kis kedvencem és csak védeni tudom:)
Vissza az elejére
dedyke
admin
admin

HozzászólásElküldve: 2007. Február 8. Csütörtök, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Csatlakozom az előttem szólóhoz, pedig eleinte nekem is rossz tapasztalatom volt a telefonnal... Nevet?
Doky
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 8. Csütörtök, 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kivalo! Kialakulni latszik a topic. Csak-csak mindenkinek van egy kis kivetnivaloja a vassal kapcsolatban. Na ezt nem azert mondom, hogy fogjunk oszze es utaljuk az N70-et, hanem csak annyi, hogy kilassunk a lila felho mogul.

Piszkaljuk meg egy icipicit azt a kamerat! Jogos az eszrevetel, miert nincs makro? De megegy! Minek az oldalara az exponalogomb, ha csak fuggolegesen tudok vele fenykepezni? Vagy valamit elneztem volna? Azt gondoltam logikusan, hogy teljes kepernyon, 90 fokban elforditva szinte digitalis fenykepezogep uzemmodban lehet vele fotot rajzoltatni, azert van az oldalso exponalogomb. Persze lehet, hogy meg talalunk hozza olyan utolag telepitheto szoftvert, ami ezt a lehetoseget elenk tarja.

Termeszetesen en is ugy vagyok vele, hogy minel tobbet hasznalom, annal jobban megismerem, es persze megtalalom a rengeteg jo oldalat.

Eleinte nekem is keveset ment az akku, de igy nehany feltoltes-lemerules utani ciklus ota mar elviselhetobb.

Sracok! En kb 11-12 eve mobilozok. Az elso monstrumom egy Ericsson 198-as (kihajthato gumis botantennas) volt. Ezt kovette egy Nokia 1010-es tegla. Na innet kezdve csak es kizarolag Nokiam volt. Ilyen, vagy olyan, de Nokia. Szoval magam is ugy velem, hogy ma mar szinte egyformak a keszulekek, de azert megsem szeretnem, ha egy Alcatel, vagy banomisen micsoda rezegne makacs kitartassal a zsebemben, hogy vegre vegyem mar fel.

Egyebkent kapott egy MMC Upgrade-et, igy most mar elfer nehany dolog rajta. Amugy gondoljatok, hogy amikor Japanban megjelent, ok is csupan 64MB-al vasarolhattak meg? Szerintem nem annyira... Tovabba kapott egy POP portos audio atalakitot. Meglepoen jol szol vele a Technics fejhallgatom. Bar gondolom, nem illik a vegfokjat huzamosabb ideig igy leterhelni. Erdekesseg azonban, hogy csak a POP portos atalakitot bedugom, fej-, ful-hallgato nelkul, es akkor is mar elindul a radio, hallgathatom a sajat hangszorojan is.

Udvozlet a Club N70 lakoinak...
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Február 8. Csütörtök, 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

sokat szivtam én is a gráccsal. Tul vagyok 2-3 formázáson, de legalább már tudom mit tud a telefon. Hátrányként tudom említeni a gyári galéria igen csak katasztrófális lassúságát.
A hangszóró néha minden ok nélkül betorzul.
A gyári mp3 lejátszó szerintem tul van bonyolítva.

+oldás?

abszolult minden progit lehet helyetesíteni egy sokkal gyorsabb, egyszerübb, szebb progival.
Vissza az elejére
KisVasut
1.szint
1.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Február 9. Péntek, 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az oldasó exponalógomb akkor jön jól ha álló embert akarsz fényképezni, az csak úgy fér bele.
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 16. Péntek, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szamomra maga a tokeletes keszulek. Mostanaban nagyon sokat hasznalom navigalasra es nagyon orulok, hogy e celra is kivalloan alkalmas. Azonban neha komoly problema az automata billentyuzar hianya.
Vegezetul annyit csak, egy eve hasznalom es nem bantam meg a valasztasomat.
Vissza az elejére
KisVasut
1.szint
1.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Március 16. Péntek, 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

rakj fel olyan progit ami autó rárakja neked a bill. zárat
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A telefonról! Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban