Menü
 Club N70

Társaság
 Fórumok
 Tagok listája
 Személyes üzenetek
 Szavazások
 Hírek
 Rovatok
 Hírküldés
 Hírek archívuma
 Szolgáltatások
 Letöltések
 Linkek
 Feltöltés->
 Játszótér
 Statisztikák
 Statisztikák
 Toplisták

Információk
 Kapcsolat
 Ajánlj minket!
 Keresés
 Személyes adatok

:Reklám:

Garantízate ingresos de por vida

Keresés
Google

Navigáció
Üdvözlünk Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Tagok

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

8016

Utolsó 5 Tagunk
 01:Sep 13, 2012avery01
 02:Sep 12, 2012scanner11
 03:Sep 08, 2012shapi
 04:Sep 05, 2012Jeremy
 05:Aug 24, 2012zolee

Látogatók

Vendégek (0%)

Tagok (0%)

Összes online

0

Eddigi legjobb nap

· Összesen

152

· Tagok

0

· Vendégek

152

Látogatók száma
 · Ma

1855

· Tegnap

4312

· Összesen ·
5136168

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. december

Átlag
 · Óránként

54

· Naponta

1,172

· Havonta

35,668

· Évente

428,014

Szerver idő
 · idő

21:28:12

· Dátum

24/09/17

· Időzóna

GMT + 2

Club N70: Fórumok

Club N70 :: Téma megtekintése - Mit utalok az N70-ben?
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mit utalok az N70-ben?
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A telefonról!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
paliapa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 17. Szombat, 6:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Melyiket ajanlanad? Mert olvastam mar itt is valamelyik hozzaszolasban, hogy a nem megfelelo program komoly gondot okozott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KisVasut
1.szint
1.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Március 17. Szombat, 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

én nem használok ien progit úgyhogy ajánlani sem tudok, csak tudom hogy van ami jól müxik és erre a célra van kitalálva
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Március 17. Szombat, 23:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

szerintem bill zárnak még mindig a smart settings a leg inteligensebb progi. Tulajdon képen kapsz egy winfos startmenüs dolgot amit kedvedre alakithatsz hogy milyen progikat akarsz belőle indítani. A billzárnál be tudod állítani hogy mely alklmazások közben ne jöjjön elő szóval szerintem ez a legjobb. én legalábbis ezt használom
Vissza az elejére
Macsi62
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 14. Szombat, 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kb. fél éve van meg az N70-s telefonom. Nagyon meg vagyok elégedve vele, egy dologt kivéve. Nekem nagyon aprók a betűk az sms-nélSzomorú( De megpróbálok ezzel együttélni:-D

Az automatikus billnetyű zár hiányát én a "biztonsági beállításoknál" az Automata zár ideje beállítással váltottam ki. Egy pici hátránya van, hogy minden feloldásnál be kell ütni az 5 számjegyű biztosági kódot. Előnye viszont, hogy a kód ismerete nélkül senki nem tud a telefonba belépni Nagyon boldog ami nem egy hátrány valljuk meg.

Letöltöttem ezt a smart setting proit... az instrukciónak megfelelően telepítettem is. Be is tudtam állítani. Szépen működik.
Viszont nem tudtam rájönni, hogy a Security menüpontban mit is lehet beálllítani??:-O Engedélyeztem, de nem történik semmi:-( vagy csak megint én vagyok béna:-D

Üdvözlettel: MaCsi
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Április 15. Vasárnap, 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

a security menüben hasonló dolgot tudsz beállitani mint az általad emlitet módszer ahol minden bill. feloldásánál kéri a kódot. smsre szerintem megoldás ha másik betűkészletet töltesz a kedvencedre
Vissza az elejére
Visitors
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 16. Hétfő, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
A mit utálok a telóban címmel talán annyit tudnék hozzáfűzni, hogy nem utálatnak hívnám, hanem csak hiányosságnak az infra és a kényszer téma jelenlétét.

Sokáig 6600-ám volt, nagyon jó kis készülék volt -és az is a mai napig- de már szerettem volna egy újabb, gyorsabb típust.

Na N70...
A kikapcsolhatatlan téma miatt jóval lassabb a teló és furcsán villan ha a menüben vagyok, ha meg kártyára telepítek egyéni témát, akkor eszi az akksit... Forgó szemek

Kikapcsolni nem tudom, mert nem lehet, de még a színsémákat sem tudom váltani a készüléken, mint a 6600-nál. Nem ártott volna egy kicsit továbbfejleszteni a 6600 tudását.

Nekem N70 ME-m van, egy gigás kártyával, de nincs zöld menüm. Nem tud többet effektíve a ,,sima,, N70-nél, nekem csak egy hülyeség miatt kellett a fekete, -> ugyanis még sosem volt fekete telóm és ár rég szerettem volna, na és persze a rádió, mely -állítólag az ME-s füles szebben szól- bőven van mit csiholni a hangzásvilágán, igaz, Sony fülessel sokkal jobban szól.

Ami a képet illeti -hozzáfűze az előttem szólókhoz- én sem dobtam egy hátast tőle, még a 6630-am is szebb képet csinál, na de a fene se tudja mi a logika, hogy a nagyobb, drágább vacakabb elvileg.

Nem bántam meg, hogy megvettem, csak nem ártott volna bele a fent említett hiányosságok pótlása...
Röviden most ennyi... Forgó szemek Kacsintó
Vissza az elejére
Macsi62
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 17. Kedd, 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

biomehanic írta:
a security menüben hasonló dolgot tudsz beállitani mint az általad emlitet módszer ahol minden bill. feloldásánál kéri a kódot. smsre szerintem megoldás ha másik betűkészletet töltesz a kedvencedre

Az a probléma, hogy nem kéri be a kódot:-( mintha ez a funkció nem működne:-(
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Április 18. Szerda, 8:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

néztem tényleg nem kér semmit. De ez valami mester kodot akkar a weben használni vagy valami ilyesmit amit megértettem a sugobol. Nézzd mef hátha de pengébb vagy angolbol
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 8. Szerda, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

sorry már nem vagyok büszke N70 tulajdonos Szomorú

beruháztam egy N95-be és azt hiszem szerelmes lettem Mosoly

Nagyon pipec gép a 70-n de valahogy ég és föld. Csak ajánlni tudom mindenkinek
Vissza az elejére
dedyke
admin
admin

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 12. Vasárnap, 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Áruló ! Nevet? Nevet? Nevet?
Lehet nemsokára átalakulunk mi is Club N-series-nek, sokan vannak itt akik nem N-70 tulajok Csodálkozó
Na milyen az ötlet?
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 12. Vasárnap, 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

dedyke írta:
Áruló ! Nevet? Nevet? Nevet?
Lehet nemsokára átalakulunk mi is Club N-series-nek, sokan vannak itt akik nem N-70 tulajok Csodálkozó
Na milyen az ötlet?

Ez tökéletes ötlet Nagyon boldog
Vissza az elejére
nbukta
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Július 29. Kedd, 8:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én most cseréltem egyett egy SE K800.Eddig nem voltam oda a nokiáér.Volt symbis telóm de nem nokia.Eddig tetszik.N70 Music Edition gyönyörű fekete.
Vissza az elejére
lacika0529
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Július 3. Péntek, 21:43    Hozzászólás témája: hangszóró Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Beszélgetés közben halk a hangszóró,pedig teljesen fel van véve. Más is tapasztalt már ilyet? Mit lehet tenni???
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A telefonról! Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban