Menü
 Club N70

Társaság
 Fórumok
 Tagok listája
 Személyes üzenetek
 Szavazások
 Hírek
 Rovatok
 Hírküldés
 Hírek archívuma
 Szolgáltatások
 Letöltések
 Linkek
 Feltöltés->
 Játszótér
 Statisztikák
 Statisztikák
 Toplisták

Információk
 Kapcsolat
 Ajánlj minket!
 Keresés
 Személyes adatok

:Reklám:

Garantízate ingresos de por vida

Keresés
Google

Navigáció
Üdvözlünk Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Tagok

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

8016

Utolsó 5 Tagunk
 01:Sep 13, 2012avery01
 02:Sep 12, 2012scanner11
 03:Sep 08, 2012shapi
 04:Sep 05, 2012Jeremy
 05:Aug 24, 2012zolee

Látogatók

Vendégek (0%)

Tagok (0%)

Összes online

0

Eddigi legjobb nap

· Összesen

152

· Tagok

0

· Vendégek

152

Látogatók száma
 · Ma

1839

· Tegnap

4312

· Összesen ·
5136152

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. december

Átlag
 · Óránként

54

· Naponta

1,172

· Havonta

35,668

· Évente

428,013

Szerver idő
 · idő

21:27:23

· Dátum

24/09/17

· Időzóna

GMT + 2

Club N70: Fórumok

Club N70 :: Téma megtekintése - nem tudok rájönni magam :(
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

nem tudok rájönni magam :(
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Beállítások
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
JanaN70
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 5. Csütörtök, 9:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm a Divx-el sikerült csak rossz progikkal probálkoztam!
Még 1dologgal nem vagyok kibékülve és az a wap siralmasan lassu "operat" használok nem a "mini"-t hanem ami ehez a tipushoz van de nagyon nem vagyok megelégedve...
Ezelött 6111-esem volt operamini-vel használtam és 100szor gyorsabb volt! Tegyem N70re is azt? Vagy nem a böngészövel van a gond?
Elöre is köszi!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ujfeherto
1.szint
1.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Április 5. Csütörtök, 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

JanaN70 írta:
Köszönöm a Divx-el sikerült csak rossz progikkal probálkoztam!
Még 1dologgal nem vagyok kibékülve és az a wap siralmasan lassu "operat" használok nem a "mini"-t hanem ami ehez a tipushoz van de nagyon nem vagyok megelégedve...
Ezelött 6111-esem volt operamini-vel használtam és 100szor gyorsabb volt! Tegyem N70re is azt? Vagy nem a böngészövel van a gond?
Elöre is köszi!!!
nekem rendes megy de nem használom mer neten is tok wapozni
Vissza az elejére
JanaN70
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 5. Csütörtök, 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hm.. Ezzel tul sokat nem segítettél azért köszönöm....
Nekem is müködik csak lassan ahoz képest amit megszoktam és a sz.gépet ugye nem hordom magammal otthon nekem is más a helyzet....
Vissza az elejére
Lacko1976
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 8. Vasárnap, 7:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hali! Egy kis segitseg kellene.
Nemregiben ujitottam N70-re, viszont egy ket dologgal nem vagyok kibekulve..
Hianyzik a jooreg 7250i bol megszokott Kedvencek menu, ahova osszevalogattam az altalam surun hasznalt alkalmazasokat, es egy gombnyomasssal elertem oket, nem kellett menukben keresgetni. Most van valami GO TO, de belerakni nem tudom az alkalmazasokat...Letezik erre valami hasznalhato megoldas?
Baromi lassu a telefon, a Galeria eleres,... Mar olvastam megoldast, itt a forumban, ..kulso progi..
De ha pl. lecserelem majd a gyari 64M MMC-t egy 2GB-ra, akkor az eleresenel mekkora szerepet jatszik a kartya olvasasi sebessege?
Vagy a telefon alapbol lassu??

Hala, es koszonet !

Lacko
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Április 9. Hétfő, 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

hello kedvencekre megoldás a smart setings nevü progi. A bal választo gomb helyére kerül a start menü féle cucc amibe a kedvenc, gyakran használt progiaidat rakhatod....
Vissza az elejére
patrickk
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 15. Vasárnap, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

hali skacok. Segítsetek, a problémám : idáig tökéletesen működött a ZIPMAN progim,azaz: zip és rar formátumú fájlok letöltésénél automatikusan felismerte azokat. (zipman 2.50) most viszont a rar fájlokat nem kezeli. Mindent kipróbáltam reset,újratelepítés,progik törlése stb. Ötlet?hm? Előre is thanx.
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Április 15. Vasárnap, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

nem ismerem a progit de csak egy tipp: Lehet hogy be kell regizned a progit. gondolom trial verzio volt és egy készüléke max 1x-lehet telepíteni (míg nem csinálsz op.cserét)
Vissza az elejére
Visitors
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 16. Hétfő, 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

patrickk!

Esetleg biztonsági mentésből állítottad vissza a telót, vagy esetleg sérült, vagy trial a progi, vagy pedig a kiterjesztések nem lettek telepítve (extension) hozzá.

A 2.50-essel én is szívtam, de a 2.31-es tökéletesen működött...
Vissza az elejére
fricso
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 23. Hétfő, 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hello!Azt szeretném kérdezni hogy N70 esen van-e olyan lehetöség hogy le birjam zárni az sms eimt.Csak akor lehesen megnézni őket ha beirok egy kodot.Vagy ilyen funkcio val nincs elátva??Mert én nem találtam még a kis könyvében se.Elöre is köszi Laza
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Április 23. Hétfő, 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

fricso írta:
Hello!Azt szeretném kérdezni hogy N70 esen van-e olyan lehetöség hogy le birjam zárni az sms eimt.Csak akor lehesen megnézni őket ha beirok egy kodot.Vagy ilyen funkcio val nincs elátva??Mert én nem találtam még a kis könyvében se.Elöre is köszi Laza

erre külön progi létezik. Keres rá például a nokiprogramokon
Vissza az elejére
biomehanic
2.szint
2.szint

HozzászólásElküldve: 2007. Április 25. Szerda, 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

illetve most jut eszembe:)

van még megoldás!!!

ha az illeto kitol le akarod zárni nem ért hozzá: csináld azt hogy üzenetek \opciok \beállitások \egyebek \használt memoria

alapértelmezet a telefon ide kaptad az smseket ha átálitod memoria kártyára semmit nem látsz csak azokat miket arra küldtek

Ez amegoldás megfelel?
Vissza az elejére
fricso
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 28. Szombat, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

köszke valahogy megoldom csak rühelem ha a csajok belemásznak az sms eimbe!! Tuti lebukás de köszke Laza
Vissza az elejére
kavics86
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj. 21. Hétfő, 10:55    Hozzászólás témája: memocard Hozzászólás, az előzmény idézésével

HEELP!

Nekem az a problémám, hogy leformáztam a telót viszont utána nem ismerte fel a memóriakártyát (kingston 1gb). Próbáltam utána a telefonnal formázni de azt sem engedte azt írta ki hogy sérült memocard. Most próbáltam egy kártyaolvasóval de ott meg ezt írja ki:

I:\ nem érhető el
I\O eszközhiba miatt nem lehet a kérést végrehajtani

Sose volt gond vele, nem is olyan régi (kb fél éves) ki se vettem sose szóval fizikailag nem sérületett. De akkor mi a baja? Mit csináljak vele??

Köszönöm előre is a segítségeket!
Vissza az elejére
Guba
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj. 23. Szerda, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ill. hol lehet az indítási dallamot kikapcsoni vagy némítani?
Köszi!
Vissza az elejére
lalapapa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Június 4. Hétfő, 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Egy kérdés.Kódmemóriára van-e valamilyen lehetőség?
A régi Sony ericssonomban volt egy kódmemória,amivel titkosítani lehetett egy mappát,ilyen nincs az N 70-re,vagy valami hasonló?
Előre is köszi a választ!
lalapapa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Beállítások Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Következő
6 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban