Menü
 Club N70

Társaság
 Fórumok
 Tagok listája
 Személyes üzenetek
 Szavazások
 Hírek
 Rovatok
 Hírküldés
 Hírek archívuma
 Szolgáltatások
 Letöltések
 Linkek
 Feltöltés->
 Játszótér
 Statisztikák
 Statisztikák
 Toplisták

Információk
 Kapcsolat
 Ajánlj minket!
 Keresés
 Személyes adatok

:Reklám:

Garantízate ingresos de por vida

Keresés
Google

Navigáció
Üdvözlünk Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Tagok

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

8016

Utolsó 5 Tagunk
 01:Sep 13, 2012avery01
 02:Sep 12, 2012scanner11
 03:Sep 08, 2012shapi
 04:Sep 05, 2012Jeremy
 05:Aug 24, 2012zolee

Látogatók

Vendégek (0%)

Tagok (0%)

Összes online

0

Eddigi legjobb nap

· Összesen

152

· Tagok

0

· Vendégek

152

Látogatók száma
 · Ma

1809

· Tegnap

4312

· Összesen ·
5136122

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. december

Átlag
 · Óránként

54

· Naponta

1,172

· Havonta

35,668

· Évente

428,010

Szerver idő
 · idő

21:22:38

· Dátum

24/09/17

· Időzóna

GMT + 2

Club N70: Fórumok

Club N70 :: Téma megtekintése - MMC
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

MMC

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vásárlás
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Danyka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. December 25. Kedd, 23:02    Hozzászólás témája: MMC Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szisztok!Még csak most regisztráltam az oldalra,nekem nagyon tetszik!!! Nagyon boldog Lenne egy kérdésem:szerintetek 1GB-os v 2GB-os memó kártyát vegyek a telómba?Én 2GB-osat szeretnék,csak hallottam hogy nagyon lelassítja a telót.Szerintetek????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodaz
1.szint
1.szint

HozzászólásElküldve: 2007. December 26. Szerda, 9:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia
Szerintem nem gond ha veszel egy 2GB-ás memokártyát, nem fog gondot okozni.Sokat olvastam olyat akinek lassulást okozott, de nagyon sokan vannak akiknek nem okozot semilyen problémát. Ha lehet ne valami neve sincs gyártotól vegyed a kártyát és akkor biztos nem lesz semmi probléma, a telefonnak tudnia kell kezelni.Nekem is van egy igaz csak 512MB-os Twinmos memokártyám de eddig nem volt vele gond.
Jól néz körül vásárlás ellött mert az árakban bolt és bolt között hatalmas külömbségek lehetnek.
Sok sikert.
Szia
Vissza az elejére
Danyka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. December 26. Szerda, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kösz a tanácsot :DAkkor 2GB-osat veszek,mert több minden fér rá
Vissza az elejére
Kiszebele
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 23. Szombat, 13:28    Hozzászólás témája: Memoriakártya vásárlás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hello mindenkinek!

Nemrégiben vettem az n70 emet de a 64 Mb-os kártya nagyon kicsi számomra.Már kürölnéztem neten és azt láttam hogy kártya és kártya között nagyon sok eltérés van árban.Esetleg van valainek valami tapasztalata hogy érdemes e befektetni a drábább(kb 2X annyi) márkás kártyába vagy tökéletesen működik az olcsobbal is.Innen onnan halottam hogy hamisitják a márkásakat is.Ezzel kapcsolatban valaki járt már porul?Esetleg honnan tudhatom hogy tuti "sáros" a kártya?A másik fontos kérdésem az lenne ,hogy van e külömbség az RS-MMC és a MMC mobile kártya között?Vagyis müködik e az MMC mobile-al?(wikin utána néztem elméletileg kompatibilis de máshol azt mondták hogy nem kompatibilisek)

Válaszaitokat elöre is köszönöm!!
DoNorbee
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 23. Szombat, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Kiszebele !
Arra a kérdésedre, hogy milyen márkájú kártyát vegyél nem tudok nagyon sok okosat irni, de egy biztos hogy én mikor vettem a telót újjonan vettem hozzá egy 1GB szintén NOKIA RS-MMC kártyát ! Ez jan közepén volt ! Akkor szinte semmivel nem került többe mint a bármelyik másik ! Amire viszont tudok okosat irni az a RS-MMC / MMC kérdésed !!!! Nagyon is van köztük különbség .... méretben !!!!! Ugyan is az RS-MMC fele akkora mint az MMC ! Nekem is van hozzá egy kis keret amivel MMC méretűvé tudom tenni a kártyát ! Amúgy én úgy tudom hogy igen minden másban ua ok mind a 2en !!!!

Csocsi
DoNorbee
Vissza az elejére
josef02
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 15. Kedd, 23:20    Hozzászólás témája: mmc card Hozzászólás, az előzmény idézésével

most reggeltem és szeretnék egy nagyobb mmc cardot a gépbe estleg incs valakinek elado használt vagy ujj szivesen át venném 1giga is már jol jönne elöre is köszike :josef002@gmail.com vagy ha nincs senkinek akkor egy megbizhato cimet ahonnan megrendelhetö elérhetö áron .elöre is köszönöm
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vásárlás Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban